Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Eski kaşar (1 KG)

Eski kaşar (1 KG)
Yeniİndirim-15 %Stokta var
YILLANMIŞ ESKİ KAŞAR Kars'ın 2000 rakım üzerindeki yaylalarından toplanan sütlerden itina ile tamamen geleneksel yöntemler ile üretilmiş eski kaşarımız herhangi bir koruyucu madde, gıda boyası gibi katkıları barındırmadan tamamen yöresel tekniklerle üretilmiştir 1 kg eski kaşarımızda 12 litre süt kullanılmıştır. Kaşarın dinlenme süresi 3 ila 6 ay arası olup özel mahsenlerde dinlendirilen kaşarımız dinlenme süresini tamamladıktan sonra siz değerli müşterilerimiz için tezgahlarımızda yerini almıştır. ESKİ KAŞARIMIZ VE HİZMETİMİZLE İLGİLİ; 1) ESKİ KAŞAR PEYNİRİMİZ TAMEMEN DOĞAL İNEK SÜTÜNDEN İMAL EDİLMİŞ VE . 2) KULLANILAN MAYA ŞİRDEN MAYASIDIR 3) BİZDEN SATIN ALDIĞINIZ KAŞARI BİR KAÇ PARÇAYA BÖLEREK STREÇ FİLME SARARAK KULLANDIĞINIZ KISMI DOLABIN SEBZELİK KISMINDA KALAN FAZLA KISMI YİNE KÜÇÜK PARÇALAR HALİNDE STREÇLEYEREK DONDURUCUDA MUHAFAZA EDİNİZ. AÇIKTA KALAN PEYNİR BİR KAÇ SAAT SONRA KURUMA, KÜFLENME VE ÇATLAMA YAPAR. BUDA TADINDA VE LEZZETİNDEN KAYBA UĞRAMASINA SEBEP OLUR. 4) İADE GARANTİSİ VAR MI? %100 İADE GARANTİSİ VAR. HER ZAMAN BİZDEN KAYNAKLI ÜRÜNÜMÜZDE YAŞANACAK PROBLEM VE MEMNUNİYETSİZLİKTEN İŞLETME OLARAK KENDİMİZİ SORUMLU TUTARIZ. 5) HİZMET ANLAYIŞIMIZ ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ZAMANINDA VE HASAR GÖRMEDEN ULAŞMASI DOĞALLIĞI İLEDE GELECEK NESİLLERİMİZİN TAMAMEN SAĞLIKLI BESLENMESİNİ AMAÇLAMAKTADIR. 6) HER ZAMAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR ŞİKAYET VE ÖNERİLERDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
karsaksut.com (KARSAK SÜT MAMÜLLERİ) sadece Kars Merkezinde bulunan işyerinden Türkiye’nin her yerine soğuk zincir kolileri ile dağıtım yapmaktadır.

Kars dışı sevkiyat için seçilen kargo şirketi (Yurt İçi Kargo- Sürat Kargo) kullanılmaktadır. 

Ödemeler havale ve kart iledir.

Kapıda kart ve nakit ödeme hizmetimiz sadece Kars il sınırları içerisindedir.

TESLİMAT ZAMANI VE SÜRESİ

 Verilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. Her Pazartesi, Salı,Çarşamba, Perşembe ve cumartesi günleri kargo gönderimi yapılmaktadır.

KARGO SÜRESİ SİPARİŞ HAZIRLANDIKTAN SONRA 48 SAAT İLE 36 SAAT ARALIĞIDIR.
Design, Hosting & Support By Shopgez.com